Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivní obrazy | barbora kuňáková obrazy
barbora, kuňáková, obrazy, malování
234
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-234,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pozitivní obrazy Báry Kuňákové

Vítám Vás ve světě pozitivních obrazů. Když maluji, skrze mé ruce proudí energie, která se posléze ukládá na papír či plátno v podobě barev, tvarů, až nakonec vytvoří hotový obraz. Cítím to tak, že já jsem pouze prostředníkem tohoto procesu. Na začátku stojím před prázným plátnem, na konci na mne dýchá obraz, kterému jsem pomohla na náš svět. Je mi ctí předávat Vám to, co bylo předáno mně odněkud shůry.

Stejně jako každý psaný text nese rukopis svého nositele ať se ho snaží změnit sebevíc, obrazy také nevyhnutelně nesou grafický „podpis“ malíře, i kdyby se snažil tento svůj styl zamaskovat.

Moje obrazy jsou barevné a také plné kontrastů, tak, jako život sám. Používám syté, jasné barvy. Proto se mé obrazy hodí spíše do jednoduchých interiérů, kde se „nebijí“ s ostatními předměty.

Mou životní filosofií je, že když někdo něco umí, měl by toto své umění používat ke zlepšení světa. Nesouhlasím úplně s chrlením negativních obrazů a pochmurných témat ve výtvarnictví – negativního máme kolem sebe dost a podle mne není nutné si tyto věci ještě připomínat v běžném životě, a tahat do životního prostoru, kde si chceme odpočinout a nabrat energii.

Asi před desíti lety jsem měla životní krizi, na jejíž konci jsem došla k jedné hlavní myšlence: Čím se obklopuješ, to do svého života přitahuješ. To se týká předmětů, písniček, myšlenek, i dekorací v domově.

Dávám Vám možnost se také obklopit – buď v myšlenkách, nebo fyzicky – pozitivním životním prostorem. Když maluji, dělám to soustředěně a v klidné, optimistické náladě. Věřím, že se to projeví na vibracích obrazu a jeho působení ve Vašem domově, který se staně také o něco pozitivnějším.

Nejlepší odměnou pro mne pak je, když mi po koupi obrazu napíšete, jak Vám zjasnil domov a jak rádi se na něj díváte. Tím je můj záměr naplněný.

Vernisáž v galerii 2018

Výstavy

září 2017 – Ta Kavárna na Vyšehradě

říjen 2017 – Jiný Kafe, Žižkov

prosinec 2017 – Dům čtení, Ruská

březen 2018 – Galerie Český ráj, Všeň

duben 2018 – Pitomá kavárna, Smíchov

Rozbouřený oceán

Nová verze opět v prodeji! Dramatická modrá s 3D efektem vln.

K prohlédnutí ZDE.