Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivní obrazy | V kořenech, obraz 30*30 cm
624
page-template-default,page,page-id-624,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Obraz hodící se do originálního interiéru. Máte rádi zajímavé věci se strukturou? Dekorace, závěsy, masivní dřevo, a trochu mystický opar kolem…v takovém prostředí se bude tento stromový panáček cítit jako doma. Sedí v kořenech velkého stromu a trochu tajemně se usmívá.

Když jsem byla malá, věřila jsem, že každý strom má svou vlastní, individuální duši. Dnes už nevnímám jednotlivé stromy odděleně a věřím spíše na nějakou duši místa, duši lesa. Ale stejně je romantické představovat si jednotlivé stromy podobně, jako do země zakořeněné lidi.

Toto je moje první malba malovaná technikou „roztírání akrylu“. V zahraničí běžně známé jako „acrylic swipe“. Zezačátku nejde totiž o malbu, ale o roztírání jednotlivých barevných vrstev do sebe. Až po zaschnutí se do obrazu případně maluje štětcem. Většina lidí však nechává obrazy jako abstrakce, které se vytvořily skoro samy. Já jsem využila sílu vrstvy a ještě před zaschnutím do ní vyryla uměleckou špachtlí obrysy kořenů a človíčka. Sedí tedy opravdu doslova v kořenech stromu. Po zaschnutí jsem jej jen lehce domalovala.

Obraz je na plátně 30*30 cm, vypnutém na vnitřním dřevěném rámu, malovaný i po stranách, dá se rovnou pověsit.

Cena 600 Kč

Mám zájem

Strom_obraz

Rozbouřený oceán

Nová verze opět v prodeji! Dramatická modrá s 3D efektem vln.

K prohlédnutí ZDE.