Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivní obrazy | Rozhodnost, vesmírný obraz 30*30 cm
618
page-template-default,page,page-id-618,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Další obraz z cyklu „Vesmír v nás“. Na první pohled mluví o vesmírném cestovateli, ale na druhý pohled jsem chtěla říci ještě něco jiného. V dnešní době máme miliony možností, ze kterých si musíme vybírat tu pro nás nejvhodnější. Nelze litovat té, kterou jsme pustili, i když byla stejně lákavá. Rozhodnost a vůle dojít do cíle, dvě vlastnosti, které dnes dostávají zabrat. Není třeba litovat toho, coby kdyby a vytvářet alternativní přítomnost. Obraz znázorňuje postavu, která si mezi mnoha světy, které by mohla navštívit, volí pouze jeden.  Proto jsem obraz nazvala Rozhodnost.

Druhý obraz vytvořený technikou„roztírání akrylu“. V zahraničí běžně známé jako „acrylic swipe“. Zezačátku nejde totiž o malbu, ale o roztírání jednotlivých barevných vrstev do sebe. Až po zaschnutí se do obrazu případně maluje štětcem. Většina lidí však nechává obrazy jako abstrakce, které se vytvořily skoro samy. Já osobně však ráda dotvářím.

Obraz je na plátně 30*30 cm, vypnutém na vnitřním dřevěném rámu, malovaný i po stranách, dá se rovnou pověsit.

TENTO OBRAZ LZE ZAKOUPIT VÝHRADNĚ V GALERII ČESKÝ RÁJ.

Cena 1200 Kč

Mám zájem

 

vesmir_obrazvesmir_obraz

Rozbouřený oceán

Nová verze opět v prodeji! Dramatická modrá s 3D efektem vln.

K prohlédnutí ZDE.