Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivní obrazy | Zářící postava v lese, akvarel 30*42 cm
412
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-412,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Zářící postava v lese, akvarel 30*42 cm

Jak jsem už psala, ráda se nechávám inspirovat stylem ostatních. Vzpomínám na malbu mých prvních milenců – milenci v lese. Byla to akrylová malba a za měsíc se prodala. Při této vzpomínce a při shlédnutí obrazů od Anny Armony jsem se opět rozhodla namalovat něco, kde bude přecházet žlutá v modrou a já tím využiji celkový relaxační dojem při zapojení barviček celého spektra duhy.

Obraz vznikl vlastně opět sám, bez plánování. Chtěla jsem namalovat pouze les, ale to jsem celá já, že mi ten les bez ničeho přijde prázdný a tak tam musím něco „frknout“. To něco je zářící postava. Nevím, zda vychází světlo z ní, nebo za ní, to asi nechám na Vás.

Sama si říkám, co jsem tím obrázkem chtěla vlastně říci? Původně zcela nic. Vznikl, jako spousta mých obrazů, téměř stylem automatické malby, kdy se tvořil sám a já byla jenom pouhým prostředníkem.

Velikost akvarelu je 30*42 cm

Cena 700 Kč – prodáno,nabízím přemalování

Mám zájem
Date

19.7.2017

Category

Akvarel, Relaxační obrazy

Rozbouřený oceán

Nová verze opět v prodeji! Dramatická modrá s 3D efektem vln.

K prohlédnutí ZDE.