Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivní obrazy | Vesmír ve mně, akvarel 30*42 cm
611
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-611,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Vesmír ve mně, akvarel 30*42 cm

Vesmír ve mně

Druhý obraz z cyklu „Jak nahoře, tak i dole“. My všichni jsme původem z hvězd, naše molekuly, atomy, se na základní úrovni skládají ze součástek, které zde byly vytvořeny před miliardami let ve hvězdných továrnách. To má ale však i duchovní aspekt, ačkoliv my lidé vnímáme vše odděleně, nelze se ve skutečnosti odpojit od celého vesmíru, jehož jsme součástí. Jen to nevnímáme, asi tak, jako mravenec nevnímá velikost a komplexnost lesa, ale pouze svého blízkého okolí a předmětů a jevů pro něj důležitých. V duchovní, energetické sféře, se říká, že naše myšlenky „proplouvají“ a ovlivňují vesmírnou energetickou síť stejně jako naše činy ovlivňují blízké okolí. Jediný rozdíl je, že jsou neviditelné.

Ať už tomu věříte, nebo ne, jisté je jedno, a to že vesmír lidi odedávna fascinoval. Co je člověk člověkem, vymýšlel si různé báje ohledně hvězd a vesmírných jevů. Dnes, když už se na vesmír díváme spíše vědecky, nás všechny přesto poeticky fascinuje pohled na rozsvícenou hvězdnatou oblohu a vyvolává v nás pokoru.

Pohled na hvězdy je jako rozhovor s Bohem, a mnozí právě pod takovou hvězdnou oblohou přišli na řešení svých problémů, nebo alespoň nalezli kousek vnitřního klidu.

Akvarel Vesmír ve mně je druhý z cyklu Vesmír, velikost akvarelu je 30*42 cm.

Cena 600 Kč volný list, nebo 800 Kč zasklený v dřevěném rámku dubové barvy.

Mám zájem
Date

4.2.2018

Category

Akvarel

Rozbouřený oceán

Nová verze opět v prodeji! Dramatická modrá s 3D efektem vln.

K prohlédnutí ZDE.