Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivní obrazy | Haló, tady jaro. Olejomalba 50*70 cm
833
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-833,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Haló, tady jaro. Olejomalba 50*70 cm

Taky na mne došla jarní nálada. Haló haló, tady jaro, praví nadpis v jedné básničkové knížce, kterou máme doma. Můžu dodat: Konečně! Taky vám letošní zima přišla nějak moc dlouhá? Byla. Počítám v říjnu se počasí zkazilo, v březnu byly tak tři dny tepla, kdy už jsem pomalu začala stavět fóliovník, ale najednou na něj druhý den nasněžilo a přišly ty úděsné, týdenní mrazy. Ale tak teď snad už konečně jaro panuje v plné síle. Mluví o tom i okolní příroda, stromy i keře kvetou ostošest, vždyť i ten zlatý déšť, co mám před okny, nahodil květy snad kolem tří dnů. A kosák, který mi skáče kolem okna, zmobilizoval své síly na jarní boje se soky, je pěkně rozčílený, mrská ocasem sem a tam a chudák neví, že hrozí jen svému odrazu v okně. Nejvíc se mi na jaře líbí, že se už nemusím balit do tří vrstev oblečení, ale stačí jedny šaty (konečně! Miluju šaty, ale v zimě je mi v nich zima i kdybych si natáhla patery punčochy) a mikča na dopoledne.

Jarní barvy a nálada prostě pohltily i mne a tak vznikla tato olejomalba. Velikost 50*70 cm, vypnutá na plátně na vnitřním dřevěném rámu, opatřená háčkem na pověšení.

Cena 2500 Kč

Mám zájem
Date

7.4.2018

Category

Olejomalba, Relaxační obrazy

Rozbouřený oceán

Nová verze opět v prodeji! Dramatická modrá s 3D efektem vln.

K prohlédnutí ZDE.