Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivni obrazy | Duchovní obraz
obrázek,obraz,malba,painting,art,picture,color,barevný,pozitivní,positive,koupit,nákup,kde,sehnat,kupovat,zakoupit
507
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-507,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Duchovní cesta – Olejomalba 50*70 cm

Poslední roky jsem byla ateistka. Nevěřila jsem žádným duchovním směrům, nějaký Bůh, andělé, duše, to šlo úplně mimo mne. Až do letošních prázdnin. Nepřišel žádný zlom v podobě klinické smrti či náhlého nečekaného zážitku, který by mne uvedl v pravou víru. Ne, nic takového. Od července se duchovno plíživě vrátilo do mého života, jako by má duše byla najednou připravená vydat se na jinou cestu. Necítím kolem toho žádné větší vzrušení, jen to beru, jak to je. Jako pozorovatel. A proto, bez jakékoliv té náhlé události, která tolik lidí přiměla věřit, i já jsem našla svou víru. Ještě se to všechno utřepává. Ale první se to samozřejmě projevuje, kde jinde, než v mých obrazech. Vzala jsem štětec a na plátno 50*70 cm namalovala podobu duchovní cesty. Někdy bývá zrádná, kolem nás číhají bubáci. Ale cesta věřícího je osvětlená, nic k němu nemůže, i když třeba prochází tmavým lesem.

Obraz je zarámovaný do dřevěného rámu v teplých tónech.

Cena 1900 Kč (100 USD)

Mám zájem
Date

7.9.2017

Category

Olejomalba

Nová technika – ACRYLIC SWIPE!

vesmir_obraz

Zkoukněte ZDE