Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivní obrazy | pozitivní obrázek
obrázek,obraz,malba,painting,art,picture,color,barevný,pozitivní,positive
459
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-459,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Bylinkářka

Nově dokončený velký akvarel. Je mojí první akvarelovou malbou na formát větší než A3. Oleje zvládám, tak proč ne akvarel?,řekla jsem si jednou a zakoupila v papírně ten největší akvarelový papír, který měli. Tvorba mne samotnou příjemně překvapila, netrval o moc déle než akvarely na menších formátech a zároveň jsem nemusela bojovat s malování postaviček, které se daly krásně namalovat nejmenším štětcem. Na obraze najdete kouzelné kameny, skřítky a bylinkářku, sbírající byliny za svým domečkem. Obraz dostupný i jako tištěná reprodukce. Rozměry cca 100*70 cm.  Ve vintage rámu a paspartě.Na požádání vyjmu a pošlu pouze jako plakát.

Cena 1500 Kč (80 USD)

Mám zájem
Date

25.7.2017

Category

Akvarel

Rozbouřený oceán

Nová verze opět v prodeji! Dramatická modrá s 3D efektem vln.

K prohlédnutí ZDE.