Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivni obrazy | Pozitivní obrazy
obrázek,obraz,malba,painting,art,picture,color,barevný,pozitivní,positive,koupit,nákup,kde,sehnat,kupovat,zakoupit
469
page-template-default,page,page-id-469,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Jak nakoupit? Po kliknutí na obraz se Vám otevře stránka s dalšími informacemi, jako je velikost, materiál a cena. Pokud máte o obraz zájem, napište mi email na kunakovab@gmail.com, kde se můžeme domluvit i na případném rámování či dalších požadavcích.

Ke každému nákupu nad 1000 Kč dárek v hodnotě 200 Kč zdarma!

Akvarely, tempera – obrazy na papíře

 

Níže najdete obrazy malované akvarelem či temperou na papíře. Tyto obrazy je třeba zasklít, zarámovat, jelikož jsou ředitelné vodou a mohou reagovat se vzdušnou vlhkostí. Některé z nich jsou již zasklené (tuto informaci najdete v jejich popisu). O akvarelu si můžete více přečíst zde.

Olejomalba, akryl – Obrazy na plátně

 

Níže najdete obrazy na plátně. Plátna jsou vypnutá na tzv. blindrámu, vnitřním dřevěném rámu. Obrazy jsou malované akrylem či olejem, což jsou barvy neředitelné vodou. Tyto obrazy není třeba již nijak zasklívat, jsou připravené k pověšení. Některé z nich jsou již zarámované, u ostatních je zarámování na Vašem rozhodnutí. Více o olejomalbě si můžete přečíst zde.

Obrazy na objednávku

 

Obrazy, které zhotovuji na objednávku. Doba zhotovení je 7-20 dní dle rozměru a materiálu. Ačkoliv se obraz bude blížit originálu, jelikož jde o ručně malované obrazy, nikdy nejde o přesné kopie!

Nová technika – ACRYLIC SWIPE!

vesmir_obraz

Zkoukněte ZDE