Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivní obrazy | Obraz rozbouřený oceán
589
page-template-default,page,page-id-589,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Tento obraz má osm let starý příběh. Původní obraz jsem malovala před osmi lety v ateliéru u p. Dubšíka. Před maturitou jsme měli za úkol úplně se uvolnit a na velký formát namalovat cokoliv, bez myšlenky. Úplně se vidím, jak jsem tehdy seděla na zemi a prostě plácala modrou a zelenou, až mi najednou vznikl pod rukama oceán. Původní obraz je již prodaný, ale byla jsem požádána, abych jej udělala znova na objednávku. Mám ten motiv velmi ráda, tak jsem paní vyhověla, nicméně si jej nakonec nemohla převzít. Tak je nyní k dspozici. Jelikož za osm let člověk ujde část cesty, je mnohem barevnostně vyváženější než původní verze a taky jsem do něj zapojila více stínů.

Tempera + akryl na papíře formátu 80*60 cm. Je to dramatický třívrstevný obraz pro divočejší povahy, které lákají rozbouřené živly. Vyvážená modrá a zelená barva obraz trochu zklidňuje, tlustší vrstva vln vystupuje z obrazu. Obraz není zatím zarámovaný, je třeba zasklít či rámovat.

Cena 999 Kč

Mám zájem

 

Rozbouřený oceán

Nová verze opět v prodeji! Dramatická modrá s 3D efektem vln.

K prohlédnutí ZDE.