Co mám v košíku?

Zavřít

Keramický modrý obraz - U ohně

U společného ohně

Další ze swipů v mořských barvách kontrastuje s tématikou. Je to obraz pro pohodové lidi, kteří se rádi sesednou u ohně, stejně jako naši tři „týpci“. Vpravo najdete noty, uprostřed klučinu se sluchátky a ten týpek vlevo trochu rockuje. Prostě: Sesedli jsme se u ohně. Postavy obrácené tváří z obrazu vkládám do svých obrazů čím dál raději, aby promlouvali ke čtenáři jeho vlastními myšlenkami. Říká se, že modrá uklidňuje, tak snad to o tomto obraze platí. Výjimečně se z konečného výsledku nevylouplo žádné drámo – že bych se konečně začala uklidňovat i já?

Proč maluji také na keramiku? Jde zčásti o experiment (plátna dělám pořád, tak jsem chtěla zkusit něco spešl), částečně se mi líbí její bytelnost a zemitost. Jedna dlaždice váží necelá dvě kila. Na každé dlaždici je připevněný háček na pověšení – a osobně ozkoušen, že dobře drží. Pro vyznavače feng-šuej - tato dlaždice tedy do Vašeho domu přinese pravděpodobně prvek země.

Formát je to zajímavý hlavně pro ty, kdo mají rádi lichá čísla– 33*33 cm. Solitér vhodný třeba nad poličku či noční stolek. Asi ne nad širokou pohovku, za to ano nad křeslo. Tam se určitě neztratí.

Materiál: Dlaždice, made in EU, keramická. Akryl, vzadu háček na pověšení.

Rozměry: 0,8*33 cm, váha necelé 2 kg

Název: U ohně

Tento obraz jsem vytvořila pomocí techniky akrylového swipe, o kterém se můžete více dočíst po kliknutí zde.

 

Keramický modrý obraz - U ohně

Cena obrazu: 499 Kč

Odeslat dotaz k obrazu

Hello You!

Join our mailing list