Co mám v košíku?

Zavřít

-Ručně malovaný obraz-Sova-110*70 cm


Tento obraz mne zajal na dlouho a dovedl mne mnohem dále, než jsem čekala. Zobrazuje sovu – puštíka – letící lesem. Díky kombinaci zlaté a červené barvy z něj sálá mnoho energie. Stovky linií, ze kterých je složeno pozadí, naznačují energetické proudy. Barvy jsou opravdu velmi syté a výrazné.

Sova je pták zajímavý (nejen) tím, že je v nějaké podobě posvátná v mytologiích po celém světě. U nás v evropském kontextu nás oslňuje svou hlubokou moudrostí. Hlubokou – ne povrchní, proto je společně s kočkou neodmyslitelný průvodce či jedna z podob čarodějek a kouzelníků.

Kvůli tomu může mít v některých lidových podobách až negativní podobu (průpovídky jako „nesejčkuj“ a podobně), je to však jen proto, že to tajemné mívali (a mají) lidi vždy až v posvátné úctě, která hraničí se strachem.

Sova se objevuje jako totemové zvíře v šamanských mytologiích po celé severní polokouli.

Zvíře je to vskutku velmi úchvatné. Umí dlouze vyčkávat na kořist, je trpělivá, když si vyhlédne kořist, tak jde vskutku o smrtícího predátora s téměř neslyšným letem. Já mám sovy velmi ráda a chovám je ve velké úctě.

Proto bych tuto sovičku doporučila hlavně člověku, kterého bude provázet na jeho cestě svou moudrostí a dodá mu do života trochu dravosti a energie.

Prohlédnutí a vyzvednutí je možné ve Svinařově, v Praze-Ořechovka, nebo zasílám.

Název:  Sova

Rozměry: 110*70 cm

Technika: Akryl/plátno. Malováno i po stranách, závěrečný lesklý lak

Cena:6000 Kč

 

-Ručně malovaný obraz-Sova-110*70 cm

Cena obrazu: 6 000 Kč

Odeslat dotaz k obrazu

Hello You!

Join our mailing list