Barbora Kuňáková

logo
Výtvarnice na volné noze. Když zrovna nemaluji, pobíhám po zahrádce nebo plavu. Mým posláním je přinášet do světa pozitivní energii a přetvářet ho v lepší místo k žití. Cítíte-li to podobně, spojte se se mnou přes sociální sítě.

Follow Me:

Pozitivní obrazy | Kontakt
34
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-34,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

FOR ENGLISH SPEAKING CUSTOMERS: Yes, I speak english and I can send art abroad – ask me by email.

Zaujal-li Vás některý z prohlížených obrazů, ráda Vám pošlu další informace a fotografie, případně se můžeme domluvit na osobním prohlédnutí. Napište mi zprávu pomocí kontaktního formuláře níže:

Obrazy posílám po přijetí platby na účet Českou poštou. Poštovné je 60 Kč (Akvarel), 80 Kč (menší olejomalby), 120 Kč (větší olejomalby) a 170 Kč (zasklené obrazy).  Po domluvě lze i na dobírku.

Osobně si obrazy můžete prohlédnout a vyzvednout v Praze poblíž metra Pražského Povstání, nebo na aktuální výstavě.

kunakovab@gmail.com

+ 773 676 744

facebook.com/artist.ku

Reference

Jsem šťastná, že se mohu pyšnit už dvěma obrazy od této talentované, milé, ochotné a jistě velmi nadějné umělkyně! Byly jediné z hory jiných nabízených, na kterých jsme se přítelem shodli! A to je co říct! Jsou krásné, plné pozitivních barev a stejně tak i působí v prostoru. Vřele doporučuji! Určitě nebudou poslední, které od Barunky Kuňákové zakoupím!

Nádherné obrazy,úžasné barvy,opravdu dodají člověku energii 🙂 pozitivní krása

Ještě jednou Vám děkuji za nádherný obraz, nemůžu se na něj přestat dívat. Doopravdy je mnohem lepší než na fotce.

Rozbouřený oceán

Nová verze opět v prodeji! Dramatická modrá s 3D efektem vln.

K prohlédnutí ZDE.